Zajímá vás práce se zvukem?

Máte problém a nevíte si rady? Naučíme vás co a jak! Už od roku 2007 předáváme své zkušenosti zvukařům, muzikantům, technikům, produkčním, prostě všem, kterým jde o skvělý zvukový zážitek z koncertu, či ze studiové nahrávky.

Co všechno vás naučíme a jak?   ➽ Podívejte se na naši OSNOVU, nebo se za námi rovnou někdy ZASTAVTE OSOBNĚ

Další již 17.ročník kurzu pro zvukaře

Zveřejněno úterý 7. květen 2024 7:56
Napsal jindra

Právě nyní připravujeme pro vás další, již 17. ročník Rekvalifikačního kurzu bude zahájen v říjnu, ve Švehlově sokolovně, ul. U Branek 674/7, Praha - Hostivař.

Ted' je ta nejvhodnější chvíle pro přihlášení, o kurz je velký zájem, a proto včasným podáním přihlášky si tak zajistíte své místo v kurzu.

sledujte nás také

Zveřejněno pondělí 6. květen 2024 10:17

Konec školního roku 2023-4

Zveřejněno pondělí 15. duben 2024 7:38
Napsal jindra

Děkujeme všem studentům za hojnou účast na přednáškách a věříme, že nabyté vědomosti s výhodou využijí  v praxi. Děkujeme též za kladné hodnocení kurzu a pozitivní kritiku, které si opravdu moc vážíme.

Přejeme, již bývalým studentům, mnoho nejen zvukařských úspěchů a věříme tomu, že svá čerstvá "Osvědčení", která jste získali, si vyvěsíte na čestném místě.

Jindřich Varhan a kolektiv lektorů Zvukařské školy.